Kitos prekės

Siūlome Jums susipažinti su UAB "Baklinas" importuojamomis ne maisto prekėmis. Norėdami gauti detalesnę informaciją apie tiekiamas prekes, prašome susisiekti su įmonės administracijos darbuotojais - jie su malonumu atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Mažo tankio polietileno (LDPE) granulės

GranulesUAB "BAKLINAS" prekiauja mažo tankio polietileno (LDPE) granulėmis.

Polietilenas – tai plačiausiai pasaulyje paplitę plastikai, naudojami pramonėje bei įvairios paskirties gaminių gamyboje. PE naudojamas ekonomiškoms maisto produktų galiojimo trukmę pailginančioms pakuotėms, saugiam cheminių medžiagų transportavimui ir išpilstymui tinkamoms talpoms, švaraus geriamo vandens išpilstymui ir transportavimui tinkamoms talpoms, naujus automobilius nuo subraižymų saugančioms dangoms bei daugybei kitų kasdien naudojamų gaminių gaminti. Polietilenas pasižymi daugeliui produktų būdingomis savybėmis, todėl tinka labai įvairiems gaminiams gaminti. Mažo tankio polietilenas (LDPE) puikiai tinka visoms ekstruzijos bei liejimo technologijoms ir atitinka maisto ir farmacijos standartus. Iš LDPE ekstruzijos, rotaciniu, liejimo būdu liejamos ir pučiamos plėvelės šaldytų ir nešaldytų maisto produktų pakuotėms, gaminami grindinio šildymo vamzdeliai, tamprios plėvelės, kosmetikos ir farmacijos gaminių pakuotės, pirkinių maišeliai, pramoninės plėvelės, bendros paskirties pakavimo medžiagos, dėžės ir pan.
Specifikacija
Saugos duomenų lapas
Kilmės sertifikatas (forma A)
Kokybės sertifikatas


Medžio pjuvenų RUF (plytos formos) kuro briketai

Kuro BriketaiUAB "BAKLINAS" prekiauja aukštos kokybės medžio pjuvenų RUF (plytos formos) briketais. Kuro briketai - pagaminti iš medžio pjuvenų, atsinaujinančių biologinio kuro, didelio šilumingumo.

Briketų pranašumai prieš kitas kuro rūšis:
- Peleningumas 15 kartų mažesnis (ne didesnis kaip 1% masės) už akmens anglies;
- Pastovios temperatūros palaikymas degimo metu - 4 valandos;
- Didelis kaloringumas 5000 kcal/kg (anglies - 4500-5300 kcal/kg);
- Maža savaiminio užsiliepsnojimo tikimybė;
- Labai kompaktiški, netepa, patogūs transportuoti.

Briketai yra plačiai naudojami įvairiose krosnyse, katiluose, centrinio šildymo katiluose kurenamuose malkomis, židiniuose, krosnelėse.
Kaloringumas: 5000 kcal / kg
Kaina: 460 lt/t
Plačiau...


Tekstilės Gaminiai

Tekstilės GaminiaiUAB "BAKLINAS" prekiauja šiais aukštos kokybės tekstilės gaminiais:

- Pagalvių užvalkalai;
- Antklodės;
- Trikotažas;
- Vyriški ir moteriški medicininiai chalatai;
- Marškiniai;
- Kelnės;
- Odinės šlepetės;
- Chalatai;
- Medžiaginiai maišai;
- Patalynės komplektai (užvalkalas pagalvei ir antklodei).

Plačiau...


 

Verslo partnerius, norinčius bendradarbiauti bei įsigyti UAB "Baklinas" tiekiamos produkcijos, prašome susisiekti su administracija - mes pateiksime Jums verslo pasiūlymą, kuris bus naudingas abiem pusėm.