Apie mus

Šiandien pasaulyje prekių gaminama tiek, kad kiekvieno poreikiai gali būti patenkinti su kaupu. Tačiau kaip išsirinkti? Kaip susigaudyti kurios geros, kurios pagamintos su ingredientais-pakaitalais ar potencialiai kenksmingomis medžiagomis? Kaip suprasti, kas rašoma etiketėse ir tarp eilučių? Kuriam gamintojui tikrai rūpi vartotojas, o kuris tik garsiai apie tai kalba? Ir pagaliau, kaip rasti laiko šiam darbui atlikti?

 

Mes būtent tuo ir užsiimame, o tai darydami esame išrankūs. Visi jums siūlomi produktai yra aukštos kokybės, natūralūs ir ekologiški. Be dažiklių ir sintetinių medžiagų, be skonio stiprintųjų medžiagų. Visi siūlomos produkcijos vaisiai yra užaugę ir prinokę Azerbaidžiane. Todėl sulčių, uogienės, padažo skonio ir aromato skirtumas juntamas iš karto atidarant stiklainį.

UAB "Baklinas" – tai Lietuvos kapitalo įmonė, įkurta 2003 metais. Įmonės pagrindinė veikla – įvairių maisto ir kitų prekių importavimas iš Azerbaidžano ir kitų valstybių, didmeninė prekyba jomis Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Įmonės importuojamos prekės atitinka aukščiausius kokybės standartus – kiekvienos siuntos produkcijos kokybė yra tikrinama Lietuvos Respublikos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje ir tik po šios procedūros yra realizuojama Lietuvoje bei Europos Sąjungos šalyse. Įmonės vadovai, stengdamiesi atsižvelgti į vartotojų prašymus ir pastabas, susijusias su prekių kokybę bei asortimentu, nuolat bendrauja su gamintojais ir jų atstovais, todėl mūsų klientai ir Jų norai niekada nelieka nepastebėti. UAB "Baklinas" taip pat yra oficiali natūralaus mineralinio vandens "Sirab" distributorė Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Vokietijoje.